Redacția Pandurul angajează! Trimite CV-ul tău însoțit de răspunsul la întrebarea: De ce ai vrea să lucrezi la Pandurul? la [email protected] până la data de 15 ianuarie 2025.

Căutăm jurnaliști entuziaști, cu dorința de a face diferența. Experiența este un plus, dar dacă ai talent, ne dorim să te cunoaștem chiar dacă ești la început de drum! Vrem să ai abilități excelente de scriere și documentare, ar ajuta să ai capacitatea ori deschiderea de a lucra sub presiunea termenelor limită. Noi îți oferim un mediu de lucru prietenos și creativ, unde ideile tale vor fi valorizate, șansa de a crește profesional, prin acces la traininguri și mentorat de la cei mai buni din domeniu, posibilitatea de a lucra la materiale care au impact real în comunitatea din Târgu Jiu și nu numai și un pachet salarial atractiv, adaptat pe experiența și performanța ta.

 

(închide)

Cod portocaliu de ploi

Meteorologii au extins avertizările de vreme rea. De la ora 12.00 va fi cod portocaliu în 12 județe din jumătatea de est a țării, dar și în 4 județe din sud vest. Aproape toată țara se află sub alerte de ploi și vijelii.


În județele Mehedinți, Gorj și Vâlcea instabilitatea atmosferică va fi accentuată și vor fi averse torențiale, frecvente descărcări electrice, pe arii restrânse vijelii și căderi de grindină.

În intervale scurte de timp sau prin acumulare se vor înregistra cantități de apă de 40-50 l/mp și izolat 60-80 l/mp.

Vremea se va menține în general instabilă şi la începutul săptămânii viitoare, în special în zonele montane.

Vizualizări: 5,051

Trimite pe WhatsApp

Alte articole din :

Citește și: