Remiză în Cupa României între Dinamo și FCU Craiova! Rezultatele din grupe

S-a dat startul în meciurile din grupele Cupei României iar marți seară s-a disputat partida dintre Dinamo și FCU Craiova. Jocul din prima etapă a grupelor Cupei României s-a încheiat la egalitate, scor 1-1.

Dinamo și FCU Craiova au remizat, în grupa C din Cupa României. „Câinii” au deschis scorul și au dominat partida, însă rămân cu un singur punct după golul lui Bahassa din partea a doua a jocului.

Cele două echipe au remizat, scor 1-1, după ce Amzăr a înscris pentru formația din „Ștefan cel Mare” în minutul 18, în timp ce Bahassa a egalat în minutul 65, din penalty.